Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic RCS Series IRCS-2724 - International Version - rack skåp - grå-metallic - 27U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
IRCS-2724
EAN
0656747203503
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Skåp |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 27U |
| Bredd | 59.2 cm |
| Djup | 61 cm |
| Höjd | 138 cm |
| Innermått | 51 cm x 120 cm |
| Färg | Grå-metallic |
| Diverse |
| Viktgräns | 340 kg |
| Egenskaper | Glasdörr, justerbara skenor, borttagbara sidopaneler |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD, UL 1678 |
|