Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic RCS Series IRCS-3524 - Rack skåp - grå-metallic - 35U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
IRCS-3524
EAN
0656747241505
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Skåp |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 35U |
| Bredd | 59.2 cm |
| Djup | 61 cm |
| Höjd | 173.7 cm |
| Innermått | 51 cm x 155.6 cm |
| Färg | Grå-metallic |
| Lokalisering | Internationellt |
| Diverse |
| Viktgräns | 454 kg |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD, LEED, UL 1678 |
|