Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic RK-GD10 - Rackdörr - fram
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
RK-GD10
EAN
0656747075926
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackdörr |
| Plats | Fram |
| Produktmaterial | Härdat glas |
| Bredd | 47.5 cm |
| Djup | 5.8 cm |
| Höjd | 44.3 cm |
| Vikt | 3.6 kg |
| Diverse |
| Egenskaper | Tangentlås |
|