Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic RK4 - Rack - svart, trämönster - 4U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
RK4
EAN
0656747014185
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | MDF |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 4U |
| Bredd | 51.8 cm |
| Djup | 40.6 cm |
| Höjd | 21.5 cm |
| Färg | Svart, trämönster |
| Diverse |
| Viktgräns | 91 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Standarder som följs | RoHS |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 7 år |
|