Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic RK8 - Rack - svart - 8U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
RK8
EAN
0656747014215
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | MDF |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 8U |
| Djup | 40.6 cm |
| Höjd | 39.4 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 68 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
|