Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic RS Series - Rack chassis runner kit - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
5-RS16
EAN
0656747111549
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack chassis runner kit |
| Förpackningens innehåll | 2 side bars |
| Stativstorlek | 19" |
| Bredd | 3.81 cm |
| Djup | 40.64 cm |
| Höjd | 0.64 cm |
| Diverse |
| Viktgräns | 113.4 kg |
| Egenskaper | Slitstrak, lågfriktionsyta |
| Standarder som följs | EIA-compliant, GREENGUARD Gold, UL, ISO 9001, ISO 14001 |
|