Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic - Rack - 40U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
ERK-4028
EAN
0656747213618
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 40U |
| Bredd | 55.9 cm |
| Djup | 71.1 cm |
| Höjd | 1.88 m |
| Diverse |
| Viktgräns | 1134 kg |
| Egenskaper | Svetsad, termisk hantering |
|