Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic - Rackdörr - vented, 64% open - fram - svart pulverlackad med struktur - 21U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
LVFD-21
EAN
0656747072420
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackdörr - vented, 64% open |
| Plats | Fram |
| Höjd (U-format) | 21U |
| Bredd | 50.9 cm |
| Djup | 3.5 cm |
| Höjd | 95.6 cm |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 8.2 kg |
| Färg | Svart pulverlackad med struktur |
| Diverse |
| Egenskaper | Tangentlås, ventilerad, 64% open area, vänster/högergångjärnsforsedd |
|