Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic - Rackdörr - vented, 64% open - fram - svart pulverlackad med struktur - 42U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
LVFD-42
EAN
0656747099038
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackdörr - vented, 64% open |
| Plats | Fram |
| Höjd (U-format) | 42U |
| Bredd | 64.5 cm |
| Djup | 3.5 cm |
| Höjd | 188.9 cm |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 19.5 kg |
| Färg | Svart pulverlackad med struktur |
| Diverse |
| Egenskaper | Tangentlås, ventilerad, 64% open area, vänster/högergångjärnsforsedd |
|