Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic - Rackpanel - sidan - 37U (paket om 2) - för P/N: 5-37-26
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
SP-5-37-26
EAN
0656747052682
| Allmänt |
| Förpackad kvantitet | 2 (specificationerna gällerenskild post) |
| Produkttyp | Rackpanel |
| Plats | Sidan |
| Höjd (U-format) | 37U |
| Bredd | 67.9 cm |
| Djup | 2.92 cm |
| Höjd | 173 cm |
| Diverse |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: 5-37-26 |
|