Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic - Rackpanel - sidan - svart - 8U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
SP-5-8-26
EAN
0656747052729
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackpanel |
| Plats | Sidan |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 8U |
| Bredd | 67.9 cm |
| Djup | 2.9 cm |
| Höjd | 44.5 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Egenskaper | Ventilerad |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|