Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic SBX 7 - Skåp - väggmontering - svart - 7U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
SBX-7
EAN
0656747020834
| Allmänt |
| Produkttyp | Skåp |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 7U |
| Bredd | 56.6 cm |
| Djup | 43.2 cm |
| Höjd | 39.4 cm |
| Vikt | 34 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Egenskaper | Låsbar främre dörr |
|