Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic SBX - Skåp - väggmontering - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
SBX-10
EAN
0656747031038
| Allmänt |
| Produkttyp | Skåp |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 43.2 cm |
| Höjd | 52.1 cm |
| Vikt | 45.4 kg |
| Diverse |
| Egenskaper | Låsbar främre dörr |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|