Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic SFR-12-12 - Rack - väggmontering - svart pulverlack - 12U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
SFR-12-12
EAN
0656747181092
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 12U |
| Djup | 30.5 cm |
| Höjd | 69 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Diverse |
| Viktgräns | 45.4 kg |
| Egenskaper | Integrerad kabelhantering, 90 graders rotation |
| Standarder som följs | ISO 9001, ISO 14001, RoHS, cULus, GREENGUARD |
|