Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic SFR-25-18 - Rack - väggmontering - svart - 25U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
SFR-25-18
EAN
0656747081736
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 25U |
| Bredd | 49.8 cm |
| Djup | 46.2 cm |
| Höjd | 127 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 45 kg |
| Egenskaper | 90 graders vertikal rotation, svängbar |
| Standarder som följs | ISO 9001, ISO 14001, RoHS, GREENGUARD |
|