Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic SH-SRSR - Hylla för rack - svart
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
SH-SRSR
EAN
0656747055911
| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Bredd | 47.6 cm |
| Djup | 41.3 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 91 kg |
| Egenskaper | Ventilerad |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|