Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic SPN BSPN-19-27 - Sidopanel för rack - svart - 19U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BSPN-19-27
EAN
0656747143168
| Allmänt |
| Produkttyp | Sidopanel för rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 19U |
| Bredd | 68 cm |
| Djup | 2.79 cm |
| Höjd | 94.4 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Egenskaper | Låsbar |
|