Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic SPN BSPN-25-32 - Rackpanel - sidan - svart - 25U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BSPN-25-32
EAN
0656747143144
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackpanel |
| Plats | Sidan |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 25U |
| Bredd | 80.7 cm |
| Djup | 2.79 cm |
| Höjd | 121 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Egenskaper | Tangentlås |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD |
|