Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic SPN BSPN-41-27 - Rackpanel - sidan - svart - 41U - 27"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BSPN-41-27
EAN
0656747143113
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackpanel |
| Plats | Sidan |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 27" |
| Höjd (U-format) | 41U |
| Bredd | 68 cm |
| Djup | 2.79 cm |
| Höjd | 192 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD |
|