Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic SPN SP-5-29-26 - Rackpanel - sidan - svart - 29U (paket om 2)
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
SP-5-29-26
EAN
0656747052668
| Allmänt |
| Förpackad kvantitet | 2 (specificationerna gällerenskild post) |
| Produkttyp | Rackpanel |
| Plats | Sidan |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 29U |
| Bredd | 67.9 cm |
| Djup | 28.3 cm |
| Höjd | 61.6 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Egenskaper | Låsbar, handtag |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD |
|