Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic SRSR 4-22 - Roterande skensystem - svart - 22U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
SRSR-4-22
EAN
0656747043307
| Allmänt |
| Produkttyp | Roterande skensystem |
| Produktmaterial | Aluminium, stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 22U |
| Bredd | 48.6 cm |
| Djup | 48.6 cm |
| Höjd | 105 cm |
| Innermått | 48.3 cm x 97.8 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 113 kg |
| Egenskaper | Glidning, pulverlackad, låsbar |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
|