Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic SRSR 4-30 - Roterande skensystem - svart - 30U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
SRSR-4-30
EAN
0656747069277
| Allmänt |
| Produkttyp | Roterande skensystem |
| Produktmaterial | Aluminium, stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 30U |
| Bredd | 48.7 cm |
| Djup | 48.9 cm |
| Höjd | 141 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 136 kg |
| Egenskaper | Glidning |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
|