Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic SRSR Series 12RU Slide Out Rotating Rail System - Roterande skensystem - 12U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
SRSR-4-12
EAN
0656747043208
| Allmänt |
| Produkttyp | Roterande skensystem |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 12U |
| Bredd | 48.7 cm |
| Djup | 48.9 cm |
| Höjd | 61 cm |
| Diverse |
| Viktgräns | 136 kg |
| Egenskaper | Glidning |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
|