Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic SRSR Series 16RU Slide Out Rotating Rail System - Roterande skensystem - anodized, borstad svart - 16U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
SRSR-4-16
EAN
0656747043246
| Allmänt |
| Produkttyp | Roterande skensystem |
| Produktmaterial | Aluminium, stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 16U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 48.9 cm |
| Höjd | 78.7 cm |
| Färg | Anodized, borstad svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 113 kg |
| Egenskaper | Glidning, pulverlackad, låsbar |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
|