Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic SRSR Series 18RU Slide Out Rotating Rail System - Roterande skensystem - mattsvart - 18U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
SRSR-X-18
EAN
0656747047381
| Allmänt |
| Produkttyp | Roterande skensystem |
| Produktmaterial | 14 gauge stål, 11 gauge stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 18U |
| Bredd | 48.6 cm |
| Djup | 58.8 cm |
| Höjd | 87.6 cm |
| Färg | Mattsvart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 91 kg |
| Egenskaper | Låsbar, 90 graders rotation |
| Standarder som följs | ISO 9001, ISO 14001, RoHS, GREENGUARD Indoor Air Quality |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
|