Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic SRSR X-15 - Roterande skensystem - svart - 15U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
SRSR-X-15
EAN
0656747047350
| Allmänt |
| Produkttyp | Roterande skensystem |
| Produktmaterial | Aluminium, stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 15U |
| Bredd | 48.6 cm |
| Djup | 58.8 cm |
| Höjd | 74.3 cm |
| Innermått | 58.4 cm x 66.7 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 90.7 kg |
| Egenskaper | Glidning, pulverlackad, låsbar |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
|