Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic SRSR X-16 - Roterande skensystem - anodized, borstad svart - 16U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
SRSR-X-16
| Allmänt |
| Produkttyp | Roterande skensystem |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 16U |
| Bredd | 48.5 cm |
| Djup | 59.1 cm |
| Höjd | 78.7 cm |
| Färg | Anodized, borstad svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 91 kg |
| Egenskaper | Glidning, pulverlackad, låsbar |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
|