Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic SRSR X-20 - Rotating rail system - mattsvart - 20U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
SRSR-X-20
EAN
0656747047404
| Allmänt |
| Produkttyp | Rotating rail system |
| Produktmaterial | Aluminium, stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 20U |
| Bredd | 48.6 cm |
| Djup | 58.8 cm |
| Höjd | 96.5 cm |
| Färg | Mattsvart |
| Finish | Puderhölje, eloxiderad, brushed aluminum |
| Diverse |
| Viktgräns | 90.7 kg |
| Egenskaper | Låsbar, integrerad kabelhantering, 90 graders rotation, GREENGUARD Gold |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
|