Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic SRSR X-26 - Roterande skensystem - svart pulverlack - 26U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
SRSR-X-26
EAN
0656747071904
| Allmänt |
| Produkttyp | Roterande skensystem |
| Produktmaterial | Aluminium, stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 26U |
| Bredd | 48.6 cm |
| Djup | 58.8 cm |
| Höjd | 123 cm |
| Innermått | 58.4 cm x 116 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 90.7 kg |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
|