Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic Slim 5 5-21-26 - Rack - svart pulverlack - 21U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
5-21-26
EAN
0656747067617
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 21U |
| Bredd | 48.6 cm |
| Djup | 66 cm |
| Höjd | 103 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Diverse |
| Viktgräns | 182 kg |
| Standarder som följs | cULus |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|