Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic Slim 5 5-43-26 - Rack öppen ram - svart - 43U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
5-43-26
EAN
0656747066795
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Öppen ram |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 43U |
| Bredd | 48.7 cm |
| Djup | 66 cm |
| Höjd | 200 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 181.4 kg |
| Egenskaper | Pulverlackad |
| Standarder som följs | UL, cUL |
|