Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic Slim 5 RAP29 - Åtkomstkit för rackpanel - bak - svart - 29U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
RAP29
EAN
0656747013713
| Allmänt |
| Produkttyp | Åtkomstkit för rackpanel |
| Plats | Bak |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 29U |
| Bredd | 48 cm |
| Djup | 3.22 cm |
| Höjd | 133 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Egenskaper | Tangentlås, 2 utskärningar för fläkt, kabelingång |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|