Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic Slim 5 - Rack öppen ram - svart - 29U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
5-29-26
EAN
0656747064135
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Öppen ram |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 29U |
| Bredd | 48.6 cm |
| Djup | 66 cm |
| Höjd | 138 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 181 kg |
| Standarder som följs | UL |
|