Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic U3 - Hylla för rack - svart pulverlack - 3U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
U3
EAN
0656747022746
| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 3U |
| Bredd | 44.3 cm |
| Djup | 36.8 cm |
| Höjd | 13.3 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Diverse |
| Viktgräns | 31.8 kg |
| Standarder som följs | ISO 9001, ISO 14001, RoHS, cULus, GREENGUARD |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|