Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic U3V-4 - Hylla för rack - svart pulverlack - 3U (paket om 4)
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
U3V-4
EAN
0656747188114
| Allmänt |
| Förpackad kvantitet | 4 (specificationerna gällerenskild post) |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 3U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 39 cm |
| Höjd | 13.3 cm |
| Innermått | 36.5 cm x 13.3 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Diverse |
| Viktgräns | 31.7 kg |
| Egenskaper | Ventilerad |
| Standarder som följs | RoHS, cULus |
|