Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic UD Utility Drawers Series - Racklåda - svart - 1U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
UD1
EAN
0656747112041
| Allmänt |
| Produkttyp | Racklåda |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 48.26 cm |
| Djup | 41.28 cm |
| Höjd | 4.44 cm |
| Maxlast | 22.68 kg |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 5.17 kg |
| Innermått | 40.5 cm x 34.1 cm x 3.2 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Egenskaper | Glidskenor med kullager, monterad, 4 installationspunkter, extends a full 14", bakre kabelingång |
| Standarder som följs | cULus, EIA/TIA, PEP Ecopassport |
|