Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic UFA-8 - Hylla för rack - 1.75U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
UFA-8-F1
EAN
0656747140549
| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Förpackningens innehåll | Främre rackpanel |
| Höjd (U-format) | 1.75U |
| Bredd | 44.5 cm |
| Djup | 20.3 cm |
| Diverse |
| Viktgräns | 15.9 kg |
| Egenskaper | Ventilerad |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|