Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic UFA UFAF-2A - Planskiva - svart - 2U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
UFAF-2A
EAN
0656747140587
| Allmänt |
| Produkttyp | Planskiva |
| Produktmaterial | Borstad aluminium |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 2U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 1.9 cm |
| Höjd | 8.89 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Eloxiderad |
|