Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic UMS UMS1-11.5 - Hylla för rack - svart - 1U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
UMS1-11.5
EAN
0656747204357
| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 29.2 cm |
| Höjd | 4.4 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 11.3 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Egenskaper | Ventilerad |
| Standarder som följs | ISO 9001, ISO 14001, RoHS, GREENGUARD, Directive 2002/95/EC |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|