Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic UMS UMS1-5.5K - Hylla för rack - svart - 1U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
UMS1-5.5K
EAN
0656747204319
| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | Skruvsats, 4 delvis blanka paneler |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 14 cm |
| Höjd | 4.45 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 11.3 kg |
| Standarder som följs | ISO 9001, ISO 14001, GREENGUARD, RoHS 2011/65/EU |
|