Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic UQFP Series IUQFP-4RA - Fläktbricka för stativ - AC 220 V - 2U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
IUQFP-4RA
EAN
0656747104435
| Allmänt |
| Produkttyp | Fläktbricka för stativ |
| Spänning som krävs | AC 220 V |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 2U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 7.52 cm |
| Höjd | 8.89 cm |
| Finish | Eloxiderad |
| Kylfläns och fläkt |
| Luftflöde | 100 cfm |
| Bullernivå | 27 dB |
| Diverse |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
|