Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic UTB Series Universal TechBox UTB-A2-14 - Låsbar box för rack - kan monteras under bord - svart - 2U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
UTB-A2-14
EAN
0656747267307
| Allmänt |
| Produkttyp | Låsbar box för rack |
| Placering/montering | Kan monteras under bord |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | Säkerhetsskruv |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 2U |
| Bredd | 35.6 cm |
| Djup | 53.3 cm |
| Höjd | 11.8 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 15.9 kg |
| Egenskaper | Justerbar höjd, integrerad kabelhantering, lågprofil, ventilerad, vertikalt fäste, horisontalt fäste |
| Standarder som följs | GREENGUARD |
|