Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic UTB Series Universal TechBox UTB-HR-A2-14 - Låsbar box för rack - kan monteras under bord - svart - 2U - 9.5"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
UTB-HR-A2-14
EAN
0656747267314
| Allmänt |
| Produkttyp | Låsbar box för rack |
| Placering/montering | Kan monteras under bord |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | Kåpa (fram), 2 rack rails (1 RU), cover (rear), front and rear keylocks, 2 rack rails (2 RU) |
| Stativstorlek | 9.5" |
| Höjd (U-format) | 2U |
| Bredd | 31.4 cm |
| Djup | 35.6 cm |
| Höjd | 11.7 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 15.9 kg |
| Egenskaper | Integrerad kabelhantering, lågprofil, ventilerad, GREENGUARD Gold, kan byggas ut |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|