Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic VSA-2744 - Hylla för rack - svart pulverlack - 1U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
VSA-2744
EAN
0656747094958
| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 68.6 cm |
| Höjd | 3.8 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Diverse |
| Viktgräns | 227 kg |
| Egenskaper | Kan byggas ut |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
|