Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic VTP-1 - Rackpanel - svart - 1U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
VTP-1
EAN
0656747023842
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackpanel |
| Produktmaterial | Eloxerad aluminium |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 1.3 cm |
| Höjd | 4.4 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Egenskaper | Ventilerad |
|