Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic VWM Series VWM-4-5-36K-PW - Rack skåp - väggmontering - kitt
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
VWM-4-5-36K-PW
EAN
0656747291548
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Skåp |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Bredd | 63.5 cm |
| Djup | 30.5 cm |
| Höjd | 91.4 cm |
| Färg | Kitt |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 68 kg |
| Egenskaper | Förkonfigurerad, 10-32-gänga, ogenomskinlig dörr, termisk hantering, integrerad kabelhantering, hävstångs-låssystem |
| Standarder som följs | UL 2416, RoHS, GREENGUARD, CSA |
|