Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic WR - Framdörr - rackmontering - svart - 44U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
WRPFD-44
EAN
0656747064760
| Allmänt |
| Produkttyp | Framdörr |
| Placering/montering | Rackmontering |
| Produktmaterial | Plexi, stål |
| Höjd (U-format) | 44U |
| Bredd | 55.1 cm |
| Djup | 7.62 cm |
| Höjd | 209 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Egenskaper | Låsbar, 7.62 cm clearance from rail |
| Standarder som följs | GREENGUARD |
|