Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic WRK Series 24RU Roll Out Rack - 32in Depth - Rotationsutrullningssystem - svart - 24U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
WR-24-32
EAN
0656747102875
| Allmänt |
| Produkttyp | Rotationsutrullningssystem |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 24U |
| Bredd | 61 cm |
| Djup | 83.5 cm |
| Höjd | 137 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 340 kg |
| Standarder som följs | UL, RoHS, cULus |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
|