Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 12-24 Server Rack Screws - 50 pack - Nickel-plated - Rackskruvar - silver - USA:s regering - TAA-kompatibel (paket om 50 delar) - för P/N: RK630WALVS, RK830WALVS
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
CABSCRWS1224
EAN
0065030883597
| Allmänt |
| Förpackad kvantitet | 50 delar |
| Produkttyp | Rackskruvar |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 50 skruvar (12 - 24) |
| Höjd | 1.65 cm |
| Diameter | 1.4 cm |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 21.8 cm x 12.5 cm x 1.4 cm / 190 g |
| Färg | Silver |
| Finish | Nickelpläterad |
| Diverse |
| Egenskaper | Bulkförpackning |
| Standarder som följs | RoHS, REACH |
| Typ av prissättning | USA:s regering |
| TAA-kompatibel | Ja |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: RK630WALVS, RK830WALVS |
|