Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : StarTech
StarTech.com 12U 19" Wall Mount Network Rack - 12" Deep 2 Post Open Frame Server Room Rack for Data/AV/IT/Computer Equipment/Patch Panel with Cage Nuts & Screws 200lb Capacity, Black (RK12WALLO) - Rack - väggmontering - svart - 12U - 12"
Information
Beställningsvara
TillverkareStarTech
Artnr
RK12WALLO
EAN
0065030872225
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 48 x M6-hylsmuttrar, 48 x M6 skruvar, 2 x vertikala skenor, 16 monteringsskruvar, 48 x mellanbrickor, 2 x horisontella fästen |
| Stativstorlek | 12" |
| Höjd (U-format) | 12U |
| Bredd | 50.4 cm |
| Djup | 30.5 cm |
| Höjd | 64.1 cm |
| Vikt | 10 kg |
| Innermått | 45 cm x 29.2 cm x 53.4 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 90 kg |
| Egenskaper | 2 stänger |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 5 år |
|